Brak zainstalowanego Flash Player plugin Kliknij aby zainstalować
 • Instalacje elektryczne

  to nowoczesne instalacje wykonywane metodą bez puszkową lub inaczej puszek dolnych z użyciem najwyższej jakości materiałów czołowych producentów branży elektroinstalacyjnej.

 • Instalacje inteligentne

  zapewniają integrację systemów oświetlenia, ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji, monitoringu i systemów alarmowych, videodomowfonów, kontroli dostępu oraz wszystkich innych systemów.

 • zdjęcie w topie
 • zdjęcie w topie
 • zdjęcie w topie
 • zdjęcie w topie
 • zdjęcie w topie
 • zdjęcie w topie

Remont domu lub mieszkania? – Warto od razu wymienić instalację elektryczną.

Data dodania: 31.05.2011

zdjęcie gółwne do artykułu Remont domu lub mieszkania? Czy warto decydować się na dodatkową inwestycję w postaci nowej instalacji elektrycznej?

Remont mieszkania to znakomita okazja do wymiany instalacji elektrycznej. Pamiętajmy, że nienaprawiana, stara instalacja może na drodze nieszczęścia sama zmusić nas do remontu, dlatego warto uprzedzić awarię i zaplanować wymianę starej elektryki...

więcej >>>

Błędy przy wykonywaniu instalacji elektrycznej.

Data dodania: 31.05.2011

zdjęcie gółwne do artykułu błędy przy wykonywaniu instalacji elektrycznej. Zaprojektowanie i wykonanie instalacji elektrycznej tak, aby była bezpieczna dla wszystkich domowników jest najtrudniejszym zadaniem elektryka. Nie może też zabraknąć mu wyobraźni przy przewidywaniu możliwych zagrożeń.

Przed błędami dotyczącymi instalacji elektrycznej może uchronić doświadczenie, ale przede wszystkim przestrzeganie norm i przepisów...

więcej >>>

Jak prowadzić instalację elektryczną

Data dodania: 10.04.2010

zdjęcie gółwne do artykułu jak prowadzić instalację elektryczną Sposób układania okablowania należy ustalić już przy procesie projektowania instalacji. W zależności od charakteru budynku czy pomieszczenia dostosowujemy metodę ułożenia przewodów.

W obiektach o przeznaczeniu mieszkaniowym okablowanie najczęściej instaluję się w technologii wtynkowej. Sposób ten polega na układaniu przewodów na surowych ścianach lub sufitach a następnie zakrywa się je warstwą tynku...

więcej >>>

Instalacja elektryczna w łazience

Data dodania: 10.04.2010

zdjęcie gółwne do artykułu instalacja elektryczna w łazience Prąd i wilgoć to ryzykowne zestawienie, ale przy odpowiednich zabezpieczeniach nawet pod prysznicem można korzystać z urządzeń elektrycznych.

W łazience wyposażonej w wannę lub brodzik i natrysk wydzielono cztery strefy ochronne: 0, I, II i III. Aby korzystanie z energii elektrycznej w tych strefach było bezpieczne, instalowany tu osprzęt, przewody i urządzenia elektryczne muszą spełniać określone warunki...

więcej >>>